ПРО КОМПАНІЮ

ДП БАЗІС АВТО

ДП БАЗІС АВТО

ДП БАЗІС АВТО - офіційний дилер автомобілів SKODA в Одесі. У дилерському концептуальному 3S - центрі SKODA на Грушевського, 39/4 представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. У центрі можна придбати оригінальні запасні частини і аксесуари, додаткове обладнання, а також скористатися широким спектром додаткових послуг: кредитування, страхування, лізинг, trade-in, комісійний продаж, встановлення додаткового обладнання та аксесуарів.

 

На даний момент модельний ряд SKODA складається з моделей - Fabia, Rapid, Spaceback, New Octavia, Superb, New Karoq, New Kodiaq.

Автоцентр SKODA створений за новим концептуальним проектом SKODA, який відкриває перед своїми клієнтами можливість отримання максимально комфортних умов для продажу і передпродажного обслуговування автомобіля.

Кваліфікований персонал допоможе покупцям вибрати автомобіль, відповідний індивідуальним вимогам, надасть детальну інформацію про комплектації і технічні характеристики автомобілів, умови гарантії та післяпродажного обслуговування, встановлення додаткового обладнання, надасть консультацію з питань програм кредитування, лізингу та страхування.

Кожен відвідувач Автоцентру зможе провести тест-драйв вподобаного йому автомобіля.

Новий компактний міський автомобіль Fabia, бюджетний ліфтбек Rapid, молодіжний компактний хетчбек Spaceback, кросовери Kodiaq і Karoq, New Octavia - міський повнорозмірний автомобіль і Superb - флагман бренду Skoda - всі ці яскраві представники чекають своїх власників в Автоцентрі SKODA на Грушевського, 39/4!

Просторий шоу-рум з широким вибором представлених автомобілів, великий асортимент пропонованих послуг, затишна зона відпочинку клієнтів з безкоштовним доступом WIFI - все створено для максимального комфорту і зручності наших клієнтів! Створення умов, при яких, одного разу придбавши автомобіль SKODA і відчувши турботу виробника щодо забезпечення якісним сервісом - кредо бренду і Ви назавжди залишитеся прихильником цієї марки.

Чекаємо Вас за адресою: вул. Грушевського, 39/4.

Станьте частиною сім'ї SKODA разом з нами!