This page is a supplementary page of the opening page. Click the button to get back.

Get back to the opening page.

Всі деталі, які ви шукали

Технічні характеристики ŠKODA SCALA

Розміри автомобіля

Безпека

Функції безпеки

ŠKODA SCALA виступає за безкомпромісну безпеку. Наступні функції доступні в стандартному або додатковому устаткуванні:

- Системи кріплення Isofix та Top tether, які фіксують дитяче сидіння до другого-ряду сидінь. Isofix також доступний для сидіння переднього пасажира.

- Crew Protect Assist убезпечує простір навколо водія та переднього пасажира у разі зіткнення, використовуючи завчасний натяг ременів безпеки і закриваючи бічні вікна.

- Після зіткнення система аварійного гальмування Multi-Collision Brake задіює гальмівну систему, щоб запобігти подальшому неконтрольованому руху транспортного засобу, тим самим зменшуючи ризик подальших зіткнень.

- ABS запобігає блокуванню коліс при екстреному гальмуванні або при гальмуванні на слизькій дорозі.

- EDL допомагає під час прискорення або руху вгору з низькою тягою під одним з ведучих коліс.

- MSR допомагає запобігти блокування ведучих коліс, що може виникнути, коли водій різко загальмує на слизькому дорожньому покритті.

- Збільшуючи тиск в гальмівній системі, гальмівний асистент допомагає водію в ситуаціях, коли не обійтися без екстреного гальмування. Це може призвести до значного скорочення допустимого гальмівного шляху.

- ASR забезпечує плавний старт і розгін без пробуксовки коліс на слизьких дорогах

- Система контролю тиску в шинах TPM+ постійно тримає водія в курсі про тиск в шинах.

- Система Hill-Hold Control допомагає безпечно почати рух на крутому схилі. Система активується самостійно на ухилі від 5% і забезпечує легкий і безпечний старт без використання ручного гальма. Hill-Hold Control також запобігає скочуванню автомобіля назад або вимикання двигуна.

- Блимаючі стоп-сигнали зменшують ризик наїзду ззаду, особливо наближаючись до пробок на шосе, або при різкому гальмуванні перед несподіваною перешкодою