Арсенал страхування

Страхування наземного транспорту на базі "КАСКО" (від всіх ризиків) має на увазі відшкодування збитку внаслідок будь-якого зовнішнього фізичного впливу інших випадкових і непередбачених подій, крім традиційних ризиків КАСКО: викрадення, збиток в результаті ДТП, збитки в результаті стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб.

Страхові ризики за договором:

Збитки внаслідок ДТП. Будь-яке пошкодження або знищення транспортного засобу, його окремих частин або додаткового обладнання внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Угон. Незаконне заволодіння транспортним засобом шляхом крадіжки, грабежу, розбійного нападу. За цим ризиком покривається викрадення транспортного засобу, що перебуває в будь-якому місці, в будь-який час.

Збиток внаслідок інших подій. Пошкодження або знищення транспортного засобу, його складових частин або додаткового обладнання внаслідок протиправних дій третіх осіб (в тому числі і крадіжка окремих складових частин транспортного засобу або додаткового обладнання), стихійного лиха, пожежі, вибуху, нападу тварин, падіння на транспортний засіб сторонніх предметів ( дерев, снігу, каміння, рекламних щитів і т.д.), пошкодження камінням та іншими предметами, які вилетіли з-під коліс транспортного засобу, а також внаслідок поза нього фізичного впливу інших випадкових і непередбачених подій

 

Конкурентні переваги договору КАСКО

В даний час програма забезпечує найбільш широке страхове покриття. Страхове відшкодування за програмою виплачується незалежно від того, хто був винуватцем ДТП.

  • Мінімальний перелік винятків. Відсутні обмеження по виплаті страхового відшкодування в разі грубих порушень Правил дорожнього руху, в тому числі проїзд на заборонний сигнал світлофора (крім в'їзду, застрахованого ТЗ, на ж / д переїзд при закритому шлагбаумі).
  • Неагрегатна страхова сума. Збитки відшкодовуються без врахування попередніх виплат навіть у випадку, якщо сумарний збиток по ним перевищує страхову суму - страхова сума не зменшується після виплати відшкодування.
  • Нове за старе. Відшкодування шкоди без урахування зношування замінних деталей.
  • Цілодобовий асистанс. Страхувальнику надаються послуги цілодобового асистансу по Україні:

- інформаційно-консультаційні послуги, виклик екстрених служб і т.д .;

- організація виїзду евакуатора;

- виїзд аварійного комісreсара на місце ДТП.

  • Ліміт відшкодування без підтверджуючих документів. Без обмеження по кількості заявлених за рік випадків Страхувальник має право не надавати документи компетентних органів, що підтверджують факт настання події. При цьому відшкодування збитків без документів компетентних органів здійснюється в розмірі фактичних збитків за вирахуванням франшизи, але не більше: - 25 000.00 грн. (Для ТЗ зі страховою сумою до 500 000 грн); - 5% від страхової суми (для ТЗ зі страховою сумою понад 500 000 грн). 2 рази в рік Страхувальник має право не надавати документи компетентних органів, що підтверджують факт настання події при пошкодженні будь-яких скляних елементів авто, молдингів, фірмових значків, антен без обмежень по сумі.
  • Витрати на евакуатор відшкодовуються витрати (з транспортування (буксирування) пошкодженого в результаті страхового випадку автомобіля від місця аварії до місця зберігання або місця ремонту, якщо ТЗ не може рухатися своїм ходом, в межах ліміту 1% від вартості автомобіля за кожним окремим страховим випадком.
  • Розстрочка платежу Можливість оплати страхового платежу кількома частинами протягом року без підвищувальних коефіцієнтів.
  • Термін врегулювання Середній термін врегулювання одного страхового випадку в Компанії становить 10 днів.


Додаткові переваги поліса ОСАГО + КАСКО Арсенал Страхування и SERVICE CARD


Франшиза

Розмір безумовної франшизи при відшкодуванні шкоди, завданої майну потерпілих осіб, складає 0,0 грн.

SERVICE CARD

Дає можливість протягом року скористатися наступними послугами:

• Дві безкоштовні евакуації автомобіля з місця ДТП (незалежно від вини) в межах ліміту 1000 грн. по кожній евакуації, але не більше 2 разів на рік;

• Заміна пошкодженого колеса (Організація доставки або ремонту запасного колеса в разі якщо випадково було пошкоджено колесо, а запасне вже використано), але не більше 1 рази в рік

• Одна безкоштовна доставка палива (компанія оплачує доставку палива, а вартість палива оплачується клієнтом), але не більше 1 рази в рік.

• Запуск двигуна автомобіля в разі розрядки акумулятора (допомога в запуску двигуна від зовнішнього джерела)

• Доставка запасних частин • Організаційна допомога (допомога у виклику таксі, прокатного авто і т.д.)

• Виклик екстрених служб (Поліція, МНС, швидка допомога і т.д.)

• Інформаційна допомога (різна консультативна допомога)