Про компанію
Про нас Про нас

Про нас

ДП БАЗІС АВТО

ДП БАЗІС АВТО

 

ДП БАЗІС АВТО - офіційний дилер автомобілів Skoda в Одесі. У дилерському концептуальному 3S - центрі Skoda на Грушевського, 39/4 представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. У центрі можна придбати оригінальні запасні частини і аксесуари, додаткове обладнання, а також скористатися широким спектром додаткових послуг: кредитування, страхування, лізинг, trade-in, комісійний продаж, встановлення додаткового обладнання та аксесуарів.

 

На даний момент модельний ряд Skoda складається з моделей - Fabia, Kamiq, New Octavia, New Octavia Combi, Scala, Superb, Superb Combi, New Karoq, New Kodiaq.

 

Автоцентр Skoda створений за новим концептуальним проектом Skoda, який відкриває перед своїми клієнтами можливість отримання максимально комфортних умов для продажу і передпродажного обслуговування автомобіля.

 

Кваліфікований персонал допоможе покупцям вибрати автомобіль, відповідний індивідуальним вимогам, надасть детальну інформацію про комплектації і технічні характеристики автомобілів, умови гарантії та післяпродажного обслуговування, встановлення додаткового обладнання, надасть консультацію з питань програм кредитування, лізингу та страхування.

 

Кожен відвідувач Автоцентру зможе провести тест-драйв вподобаного йому автомобіля.

 

Новий компактний міський автомобіль Fabia, бюджетнa Scala, кросовери Kodiaq, Kamiq і Karoq, New Octavia - міський повнорозмірний автомобіль і Superb - флагман бренду Skoda - всі ці яскраві представники чекають своїх власників в Автоцентрі Skoda на Грушевського, 39/4!

 

Просторий шоу-рум з широким вибором представлених автомобілів, великий асортимент пропонованих послуг, затишна зона відпочинку клієнтів з безкоштовним доступом WIFI - все створено для максимального комфорту і зручності наших клієнтів! Створення умов, при яких, одного разу придбавши автомобіль Skoda і відчувши турботу виробника щодо забезпечення якісним сервісом - кредо бренду і Ви назавжди залишитеся прихильником цієї марки.

 

Чекаємо Вас за адресою: вул. Грушевського, 39/4.

 

Станьте частиною сім'ї Skoda разом з нами!